Music for future: Ukraine. Slovenia. Europe

Дати
Березень-липень 2022

Словенський молодіжний оркестр разом із Молодіжним симфонічним оркестром України ініціює евакуацію молодих музикантів з усієї України та організовує інтеграційний музичний кемп у Любляні.

Учасники

Oksana Lyniv
Živa Ploj Peršuh
Olga Homa

Локація

Любляна, Словенія

Лінки

Про Music for future: Ukraine. Slovenia. Europe

Війна в Україні змушує сотні тисяч людей покинути свої домівки. Більшість із них – діти та молодь.

Два молодіжні оркестри, Slovenian Youth Orchestra (SMO) та Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU, започаткували масштабний музичний проект. Спільно з Європейським центром кар’єри артистів, Молодіжним симфонічним оркестром України як українським інституційним партнером та Словенським молодіжним оркестром ми прагнемо дати притулок молодим музикантам з усієї України та дати їм можливість подальшого творчого розвитку в європейському просторі через музичну-освітню програму у партнерстві з відомими європейськими музичними закладами.

Наша мета – дозволити молодим українським музикантам подолати травму війни, використати свої знання та свою любов – МУЗИКУ – щоб допомогти зупинити жах і водночас заохотити їх знову займатися музикою.

З різноманітних творчих активностей: щоденні уроки музики з відомими викладачами, інструментальні майстер-класи, майстер-класи лідерства, оркестрова академія з міжнародними диригентами, академія камерного оркестру та концерти з трансляцією створюється великий МУЗИЧНИЙ CAMP для всіх учасників віком від 10 до 22 років.

Програма

Галерея