group photo

Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU – унікальний колектив, що об`єднує юних музикантів віком 12-22 років з усієї країни, які поєднують в собі нестримну енергію, любов до музики та бажання рухатися вперед.

Засновниця та художня керівниця колективу – інтернаціонально відома диригентка Оксана Линів.

Кожен сезон оркестр через конкурсний відбір поповнюється новими учасниками, в основному складі сезону беруть участь близько 85 музикантів з понад 20 населених пунктів країни.

За роки свого існування оркестр вже ствердився як один з найуспішніших музичних колективів України та став дієвою платформою розвитку молодих музикантів, де вони можуть набувати безцінного професійного, творчого та особистісного досвіду.

YsOU є сталим педагогічно-культурним проектом, який розвиває українську музичну культуру одразу в двох напрямках:

  • «inwards/всередину» - як платформа для комплексного розвитку музично обдарованої молоді та популяризації класичної музики;
  • Та «outwards/назовні» - як інструмент культурної дипломатії та візитівка української культури у Світі.

Історія

Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU було створено у 2016 році за ініціативи української інтернаціонально відомої диригентки Оксани Линів та трьох німецьких партнерських інституцій — Бетховенського фестивалю у Бонні, Німеччина (Beethovenfest Bonn), Федеративного молодіжного оркестру Німеччини і Deutsche Welle, а також завдяки партнерству Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.

У 2017 році, за результатами відбору, команду YsOU доповнили найкращі юні музиканти України, відтоді сформувавши повноцінний склад симфонічного оркестру.

«Створивши Молодіжний симфонічний оркестр України, ми заснували спільноту, в якій юні музиканти зможуть набувати нового досвіду, і не тільки професійного, а й особистого. Адже Оркестр — це команда, у якій загальний результат залежить від кожного.»

— Оксана Линів, ініціаторка, засновниця та художня керівниця Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU

Цінності

Нашими засадами є:

  • комплексний високопрофесійний підхід

  • представлення української культури у світі

  • репетиційні фази за участі відомих диригентів та коучів з України та Європи

  • цікаві концертні програми, прем’єри сучасних творів, творчі колаборації з відомими артистами різних музичних стилів
  • виступи в Україні та закордонні турне на найспрестижніших сценах Європи

  • майстер класи з сценічного мистецтва, різноманітні воркшопи, тренінги з лідерства, мистецькі лекції, тематичні екскурсії

  • діджітал та відео-проєкти

  • виховання принципів толерантності та відкритості, індивідуальний супровід кожного учасника

  • представлення музики як медіума суспільства - комунікація сенсів мистецтва

  • залучення нової аудиторіїдо класичної музики

Команда

  • Портретне фото
    Оксана Линів засновниця та художня керівниця
  • Портретне фото
    Сергій Нестерук асистент-диригент (2019-2021)
  • Портретне фото
    Олександра Зайцева директорка (з 2020), менеджерка (з 2018)
  • Портретне фото
    Мирослава Бундзяк асистентка-менеджерка

Коучі

  • Марко Комонько, скрипка (Львів)
  • Андрій Павлов, скрипка (Київ)
  • Андрій Мурза, скрипка (Україна-Німеччина)
  • Данієль Нодель, скрипка (Німеччина)
  • Устим Жук, альт (Львів)
  • Віктор Рекало, віолончель (Київ-Харків)
  • Оксана Литвиненко, віолончель (Львів)
  • Едуард Резач, віолончель (Німеччина)
  • Максим Дєдіков, віолончель (Одеса)
  • Назар Стець, контрабас (Київ)
  • Тарас Нестер, гобой (Львів-Одеса)
  • Юрій Літун, гобой (Київ)
  • Юрій Хвостов, гобой (Львів)
  • Андрій Ткачук, фагот (Львів)
  • Олексій Ткачук, фагот (Німеччина)
  • Владислав Петрик, кларнет (Харків)
  • Іван Строгуш, валторна (Львів)
  • Віллі Бессемс, валторна (Нідерланди)
  • Андрій Ільків, труба (Україна-Німеччина)
  • Ральф Шолтес, тромбон (Німеччина)
  • Тарас Кушнір, тромбон (Львів)
  • Томас Мерц, ударні (Німеччина)
  • Дмитро Олійник, ударні (Львів)
  • Олександр Томчук, ударні (Київ)

Учасники

концертмейстер оркестру

  • Ілля Бондаренко
    Київ
  • Єлизавета Зубенко
    Львів

I скрипки

  • Юлія Cозанська
    Чернівці
  • Олена Бачинська
    Львів
  • Мирослава Щербина
    Сєвєродонецьк
  • Марина Матеєнко
    Одеса
  • Анна Кривцова
    Одеса
  • Софія Яворська
    Київ
  • Юлія Карпова
    Київ
  • Мирослава Буката
    Одеса
  • Даніела Паламарюк
    Чернівці
  • Максим Синицький
    Одеса
  • Оксана Бутринська
    Львів

Концертмейстер II скрипок

  • Анастасія Рибак
    Тернопіль

II скрипки

  • Валерія Слупко
    Луцьк
  • Артур Чорний
    Олександрія
  • Софія Марчак
    Київ
  • Дана Біліченко
    Львів
  • Пінчук Індіра
    Київ
  • Віталія Грицак
    Київ
  • Анна Зігмонт
    Київ
  • Аліна Золота
    Тернопіль
  • Катерина Місько
    Кропивницький
  • Дмитро Черепов
    Київ
  • Владислав Супрунюк
    Тернопіль
  • Матвій Він-Кім Так
    Київ
  • Єлизавета Головіна
    Дніпро

Альт

  • Кирило Філатов
    Львів
  • Уляна Шаріна
    Дніпро
  • Олексiй Клефас
    Одеса
  • Вікторія Менджул
    Тернопіль
  • Надія Ракша
    Харків
  • Катерина Теліна
    Київ
  • Демид Бузько
    Київ
  • Анна Макарова
    Дніпро

Віолончель

  • Софія Францева
    Одеса
  • Мілана Мальсагова
    Харків
  • Євгенія Крівич
    Харків
  • Катерина Варецька
    Одеса
  • Аделіна Попова
    Харків
  • Магдалина Крівич
    Харків
  • Каміла Сініцька
    Біла Церква
  • Поліна Андреєва
    Дніпро

Контрабас

  • Константин Кругляк
    Одеса
  • Андрій Собакар
    Київ
  • Данієль Губер
    Одеса
  • Богдан Шуст
    Тернопіль

Флейта/пікколо

  • Тимофій Медоліз
    Ірпінь
  • Софія Рзаєва
    Дніпро
  • Олег Шумей
    Львів
  • Юлія Сенютович
    Львів
  • Андрій Бендус
    Львів
  • Дарина Бачинська
    Львів

Кларнет

  • Микита Волков
    Харків
  • Андрій Паляруш
    Київ
  • Стефан Булига
    Київ
  • Павло Мамонтов
    Дніпро
  • Володимир Савка
    Одеса
  • Соломія Качур
    Київ
  • Остап Бачинський
    Львів

Гобой

  • Костянтин Чайка
    Дніпро
  • Тетяна Дудій
    Одеса
  • Єлизавета Чхартішвілі
    Київ
  • Анна Макаренко
    Харків
  • Сергій Воскобойніков
    Харків

Фагот

  • Валерій Довгалюк
    Черкаси
  • Владислав Курілець
    Львів
  • Дмитро Роїк
    м.Луцьк
  • Олена Потарикіна
    Харків
  • Яна Снісар
    Дніпро

Труба

  • Олексій Доноаге
    Одеса
  • Назар Микитюк
    Тернопіль
  • Володимир Бихун
    Сєвєродонецьк
  • Тимур Халілов
    Дніпро
  • Андрій Савків
    Івано-Франківськ - Київ

Тромбон

  • Данило Гофрик
    Львів
  • Богдан Борис
    Київ
  • Андрій Зубков
    Київ
  • Степан Рура
    Київ
  • Захарій Покотило
    Київ

Туба

  • Антон Явний
    Київ (Запоріжжя)
  • Богдан Кизима
    Тернопіль

Валторна

  • Олександра Магльована
    Одеса
  • Володимир Колос
    Одеса
  • Інга Сорока
    Київ
  • Андрій Лисак
    Тернопіль
  • Тетяна Старих
    Харків

Ударні

  • Анна Фівейська
    Київ
  • Марк Браварнюк
    Київ
  • Денис Зелінський
    Київ
  • Маркіян Криса
    Київ
  • Єгор Терещенко
    Киïв
  • Кирил Ваславський
    Київ
  • Катерина Лящевська
    Київ

Арфа

  • Анастасія Субіна
    Київ

1 скрипки, концертмейстер

  • Тарас Зданюк
    Київ

I скрипки

  • Мирослава Буката
    Ізмаїл
  • Софія Яворська
    Одеса
  • Данієла Паламарюк
    Чернівці
  • Анна Кривцова
    Одеса
  • Ілля Бондаренко
    Донецьк - Київ
  • Олена Бачинська
    Львів
  • Єлизавета Зубенко
    Львів
  • Марина Матеєнко
    Тальне
  • Юлія Созанська
    Чернівці
  • Оксана Бутринська
    Львів
  • Максим Синицький
    Одеса
  • Мирослава Щербина
    Сєвєродонецьк-Київ

2 скрипки, концертмейсткр

  • Сільвія Фудела
    Львів

II скрипки

  • Анастасія Рибак
    Тернопіль - Київ
  • Єлизавета Головіна
    Дніпро
  • Аліна Золота
    Тернопіль
  • Артур Чорний
    Олександрія
  • Дмитро Черепов
    Київ
  • Катерина Місько
    Кропивницький
  • Віталія Грицак
    Чернівці - Київ

альт

  • Кирило Філатов
    Львів
  • Вікторія Менджул
    Тернопіль - Київ
  • Анастасія Зубар
    Золочів-Харків
  • Катерина Теліна
    Київ
  • Софія Потіпака
    Київ
  • Самодід Анастасія
    Київ

віолончель

  • Катерина Варецька
    Одеса
  • Євгенія Крівич
    Харків
  • Софія Яцишина
    Київ
  • Софія Францева
    Хмельницький - Одеса
  • Вікторія Фортученко
    Одеса

контрабас

  • Андрій Собакар
    Київ
  • Данієль Губер
    Одеса
  • Костянтин Кругляк
    Одеса
  • Єлизавета Баглай
    Київ

флейта

  • Дарій Іван лай Аурус
    Київ - Харків
  • Андрій Бендус
    Львів
  • Дарина Бачинська
    Львів
  • Софія Рзаєва
    Дніпро

гобой

  • Єлизавета Чхартшвілі
    Київ
  • Олег Орос
    Львів
  • Анна Макаренко
    Харків

кларнет

  • Андрій Паляруш
    Київ
  • Стефан Булига
    Київ
  • Павло Мамонтов
    Дніпро

фагот

  • Валерій Довгалюк
    Київ
  • Аліна Сапункова
    Львів - Київ
  • Олена Потарикіна
    Харків
  • Яна Снісар
    Дніпро

валторна

  • Андрій Лисак
    Тернопіль
  • Вадим Осіпов
    Чернівці - Одеса
  • Інга Сорока
    Київ
  • Арсеній Харківський
    Харків

труба

  • Назар Микитюк
    Тернопіль
  • Володимир Бихун
    Сєвєродонецьк - Львів
  • Тімур Халілов
    Дніпро
  • Андрій Савків
    Івано-Франківськ-Київ

тромбон

  • Антон Карнаух
    Київ
  • Богдан Борис
    Львів
  • Степан Рура
    Київ

туба

  • Антон Явний
    Запоріжжя - Київ

арфа

  • Дарія Агапова
    Харків

ударні

  • Маркіян Криса
    Київ
  • Єгор Терещенко
    Київ
  • Денис Зелінський
    Львів
  • Марк Браварнюк
    Київ
  • Анна Фівейська
    Київ

1 скрипки, концертмейстер

  • Варвара Васильєва
    Київ
  • Георгій Мороз
    Київ

I скрипки

  • Леонід Дацюк
    Львів
  • Наталка Тотовицька
    Київ
  • Артем Козира
    Тернопіль
  • Дзядевич Анастасія
    Київ
  • Ольга Титаренко
    Київ
  • Дарія Рахманіна
    Київ
  • Милявська Зоряна
    Київ
  • Шпік Остап
    Львів
  • Анастасія Дутка
    Тернопіль
  • Ілля Бондаренко
    Донецьк - Київ
  • Олена Бачинська
    Львів
  • Єлизавета Зубенко
    Львів

2 скрипки, концертмейсткр

  • Гоноболін Даніїл
    Херсон - Київ

II скрипки

  • Анастасія Рибак
    Тернопіль
  • Яна Руденко
    Сєвєродонецьк
  • Алевтина Рахманіна
    Київ
  • Сільвія Фудела
    Львів
  • Аліна Золота
    Тернопіль
  • Маргарита Кірсанова
    Львів
  • Андрій Гекер
    Київ
  • Анна Зігмунт
    Київ
  • Ярослава Милявська
    Київ

альт

  • Олег Сомик
    Львів
  • Вікторія Менджул
    Тернопіль - Київ
  • Адріана Криса
    Львів
  • Кирило Філатов
    Львів
  • Юлія Турок
    Львів
  • Вероніка Колосовська
    Київ
  • Міла Куделіна
    Київ

віолончель

  • Андрій Воронцов
    Тернопіль
  • Євгенія Крівич
    Харків
  • Софія Яцишина
    Київ
  • Богдан Гаврилов
    Кривий Ріг
  • Марія Лемішко
    Львів
  • Гліб Сасько
    Київ
  • Вікторія Фортученко
    Одеса

контрабас

  • Дмитро Рудик
    Тернопіль
  • Денис Маркевич
    Львів
  • Олексій Баранов
    Харків
  • Владислав Федоров
    Харків
  • Єлизавета Баглай
    Київ

флейта

  • Дарій Іван лай Аурус
    Київ - Харків
  • Ірина Рибак
    Дніпро
  • Дарина Бачинська
    Львів
  • Микола Кузьменко
    Харків

гобой

  • Єлизавета Чхартшвілі
    Київ
  • Олег Орос
    Львів
  • Микола Яковлюк
    Луцьк
  • Емілія Троян
    Тернопіль

кларнет

  • Віталій Ляшко
    Харків
  • Дем'ян Вирозуб
    Київ
  • Остап Бачинський
    Львів

фагот

  • Тарас Ярушевський
    Івано-Франківськ - Київ
  • Аліна Сапункова
    Львів - Київ
  • Олександра Васильєва
    Харків
  • Яна Снісар
    Дніпро

валторна

  • Вадим Вільчинський
    Смт. Локачі - Одеса
  • Вадим Осіпов
    Чернівці - Одеса
  • Михайло Ткаченко
    Київ
  • Роман Бойко
    Тернопіль

труба

  • Назар Микитюк
    Тернопіль
  • Володимир Бихун
    Сєвєродонецьк - Львів
  • Тімур Халілов
    Дніпро
  • Тетяна Бура
    Бережани - Київ

тромбон

  • Герман Рибак
    Дніпро
  • Богдан Борис
    Львів
  • Василь Гангал
    Чернівці - Одеса
  • Богдан Лущ
    Львів
  • Анастасія Зарічна
    Львів

туба

  • Антон Явний
    Запоріжжя - Київ

арфа

  • Дарія Агапова
    Харків

ударні

  • Остап Томчук
    Київ
  • Богдан Томчук
    Київ
  • Денис Зелінський
    Львів
  • Марк Браварнюк
    Київ
  • Анна Фівейська
    Київ

1 скрипки, концертмейстер

  • Георгій Мороз
    Київ

I скрипки

  • Артем Козира
    Тернопільська область, с. Котюжини
  • Милявська Зоряна
    Київ
  • Ольга Титаренко
    Донецьк - Київ
  • Варвара Васильєва
    Київ
  • Дана Біліченко
    Львів
  • Дарія Рахманіна
    Київ
  • Марина Закаблук
    Миргород - Київ
  • Анастасія Сокрута
    Львів
  • Шпік Остап
    Львів
  • Дзядевич Анастасія
    Київ
  • Рената Дзігасова
    Львів

2 скрипки, концертмейсткр

  • Гоноболін Даніїл
    Херсон

II скрипки

  • Ярослава Милявська
    Київ
  • Сільвія Фудела
    Львів
  • Алевтина Рахманіна
    Київ
  • Юлія Беліцька
    Київ
  • Маргарита Кірсанова
    Львів
  • Оксана Кузяк
    Тернопіль
  • Аліна Золота
    Тернопіль
  • Яна Руденко
    Сєвєродонецьк
  • Анастасія Рибак
    Тернопіль

альт

  • Анна Панькіна
    Київ
  • Олег Сомик
    Львів
  • Вікторія Менджул
    Тернопіль - Київ
  • Адріана Криса
    Львів
  • Вільям Крапивкін
    Київ
  • Юлія Турок
    Львів
  • Вероніка Колосовська
    Київ
  • Міла Куделіна
    Київ
  • Анна Панькіна
    Київ

віолончель

  • Андрій Воронцов
    Тернопіль
  • Євгенія Крівич
    Харків
  • Дарія Дзядевич
    Київ
  • Богдан Гаврилов
    Кривий Ріг
  • Костянтин Томницький
    Одеса
  • Гліб Сасько
    Київ

контрабас

  • Олександр Ларкін
    Вінниця
  • Денис Маркевич
    Львів
  • Андрій Паншичин
    Львів
  • Дмитро Рудик
    Тернопіль

флейта

  • Дарій Іван лай Аурус
    Київ - Харків
  • Ірина Рибак
    Дніпро
  • Тарас Гудзеляк
    Львів

гобой

  • Єлизавета Чхартшвілі
    Київ
  • Олег Орос
    Львів
  • Микола Яковлюк
    Луцьк

кларнет

  • Владислав Петрик
    Харків
  • Василь Бабухівський
    Бережани - Одеса
  • Валентина Шенгур
    Полтава - Харків

фагот

  • Тарас Ярушевський
    Івано-Франківськ - Київ
  • Аліна Сапункова
    Львів - Київ
  • Олександра Васильєва
    Харків

валторна

  • Вадим Вільчинський
    Смт. Локачі - Одеса
  • Ірина Урбанович
    Харків
  • Віталій Кротик
    Черкаси - Київ
  • Мар'ян Гадзецький
    Львів
  • Павло Федак
    Городок

труба

  • Леонід Яременко
    Сєвєродонецьк
  • Назар Микитюк
    Тернопіль
  • Юрій Кучма
    Львів
  • Володимир Бихун
    Сєвєродонецьк - Львів

тромбон

  • Герман Рибак
    Дніпро
  • Богдан Борис
    Львів
  • Василь Гангал
    Чернівці - Одеса

туба

  • Антон Явний
    Запоріжжя - Київ

арфа

  • Дарія Агапова
    Київ

ударні

  • Остап Томчук
    Київ
  • Богдан Томчук
    Київ
  • Олег Чаплинський
    Львів
  • Марк Браварнюк
    Київ
  • Анна Фівейська
    Київ

I скрипки

  • Валентина Воротинцева
    Одеса
  • Даниїл Гоноболін
    Херсон
  • Ольга Титаренко
    Донецьк - Київ
  • Георгій Мороз
    Київ
  • Анастасія Дзядевич
    Київ
  • Алевтина Рахманіна
    Київ

II скрипки

  • Дар'я Рахманіна
    Київ
  • Олександра Мороз
    Львів
  • Артем Козира
    Тернопільська область, с. Котюжини
  • Анастасія Сокрута
    Львів
  • Анастасія Годовіченко
    Запоріжжя
  • Софія Мікула
    Львів

альт

  • Олександра Канке
    Київ
  • Марія Панчук
    Львів

віолончель

  • Флавія Рашфал
    Львів
  • Костянтин Томницький
    Одеса
  • Андрій Воронцов
    Тернопіль

флейта

  • Тарас Гудзеляк
    Львів

гобой

  • Микола Яковлюк
    Луцьк

кларнет

  • Владислав Петрик
    Кривий Ріг

фагот

  • Олександра Васильєва
    Харків
  • Аліна Сапункова
    Львів

валторна

  • Віталій Кротик
    Черкаси
  • Мар'ян Гадзецький
    Львів

труба

  • Тарас Гуцуляк
    Коломия
  • Леонід Яременко
    Севєродонецьк

туба

  • Явний Антон
    Запоріжжя
  • Євгеній Моторний
    Харків

арфа

  • Дарія Агапова
    Харків

ударні

  • Марк Браварнюк
    Київ
  • Богдан Томчук
    Київ

Стати учасни­ком

Як стати учасником YsOU ? Якщо Тобі від 12 до 22 років - - Ти вправно володієш своїм інструментом (струнні, дерев’яні духові та мідні, ударні оркестрові інструменти) та любиш музику понад усе - ми чекаємо на тебе!!!

Приєднатися