Участь у фестивалі "Audi Summer Concerts 2023"

Дати
23.06.2023

Відкриваємо фестиваль «Audi Summer Concerts 2023», який відомий далеко за межами Інгольштадта та регіону своїми першокласними виконаннями класичної музики та експериментальними форматами.

Учасники

Флейтистка - Іванна Терней
Диригентка - Оксана Линів

Локація

Інґольштадт, Німеччина

Лінки

Про Участь у фестивалі "Audi Summer Concerts 2023"

Під час відкриття Audi Summer Concerts у Festsaal Ingolstadt ми виконаємо під керівництвом Оксани Линів Камерну симфонію No. 3 для флейти з оркестром Євгена Станковича – захоплюючу музику одного з найвидатніших українських композиторів, яка вже давно викликає сенсацію своєю фольклорною тематикою. Солістка – корінна українка Іванна Терней, яка з 2011 року грає в Симфонічному оркестрі Баварського радіо.
Також прозвучить: світова прем’єра оркестрової композиції «Шлях» української композиторки Богдани Фроляк, твору, створеного внаслідок російсько-загарбницької війни проти України. «Битва між світлом і темрявою – вічні питання існування Всесвіту – зараз сконцентрована і спресована в часі та просторі. Ми в центрі цієї боротьби. Світло переможе», – каже Богдана Фроляк.
Вечір розпочнеться епохальним шедевром Дебюссі Prélude à l'après-midi d'un faune, вишукане звучання якого стало провісником музичної сучасності. А основним симфонічним твором стане Симфонія No. 5 Бетховена з надзвичайно драматичним початком та неймовірним фіналом – музика, створена в революційному дусі «свободи», «рівності» та «Братерства», яка завершується приголомшливим баченням миру та свободи.

Програма

К. Дебюссі - Прелюдія "Післяполудневий відпочинок фавна"
Є. Станкович - Камерна симфонія для флейти з оркестром No. 3
Б. Фроляк - світова премєра "Шлях (2023)" для симфонічного оркестру
Л. ван Бетховен - Симфонія No. 5 до мінор оп. 67

Галерея