Етапи відбору та прослуховування

Попередній відбір

Кандидати заповнюють електронну заявку та надсилають відеозапис твору власного виконання на електронну скриньку: youth.orchestra.ua@gmail.com. Кінцевий строк подання заявки – 30 вересня 2022 року включно.

Результати попереднього відбору будуть повідомлені 10.09.2022 до 23:59 у листі на зазначену в заявці електронну скриньку.

Прослуховування

У разі успішного проходження попереднього відбору, учасник отримає у листі запрошення на живе прослуховування, яке відбудеться протягом жовтня 2022 року в м. Дніпро (Дніпровська академія музики ім. М. Глінки).
У рамках живого прослуховування кандидати презентують фрагмент із твору крупної форми (бажано 1 частину), п’єсу на вибір та обов'язкові оркестрові труднощі (фрагменти оркестрових партій з творів популярного симфонічного репертуара, а також творів програми Молодіжного симфонічного оркестру України). У запрошенні будуть надіслані ноти оркестрових труднощів та інші деталі проведення прослуховування.
Витрати на проживання та дорогу для участі у прослуховуванні не відшкодовуються.

Увага! Розглядаються заявки кандидатів, яким виповнилося не більше 22 років на момент проведення прослуховування (до 30.09.2022 року) та які грають на виключно класичних оркестрових інструментах.
Для певних груп інструментів можливі виключення з регламенту, тому прости бажаючих заявників старше 22 років звертатися за електронною скринькою youth.orchestra.ua@gmail.com для уточнення можливості участі у прослуховуванні.

Бажаємо успіху!!!

Із запитаннями звертайтеся

youth.orchestra.ua@gmail.com