Відкриття концертного сезону Musikverein Graz 2019

Dates
09.09.2019—10.09.2019

В рамках Року культури Австрія – Україна за підтримки Українського Інституту.

Participants

СОЛІСТИ:

Сусанна Чахоян – сопрано (Україна);
Ірина Житинська – мецо-сопрано (Україна-Польща);
Олександр Шульц – тенор (Україна-Німеччина);
Сергій Магера – бас (Україна)

ВИКОНАВЦІ:

Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU (Україна);
Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» (Україна)
Диригентка – Оксана Линів (Україна-Австрія).

Location

Musikverein Graz, Грац, Австрія

Links

About Відкриття концертного сезону Musikverein Graz 2019

9 та 10 вересня 2019 року два найвідоміших молодіжних колектива України - Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU разом з Львівською чоловічою хоровою капелою «Дударик» відкрили символічною програмою концертний сезон у Musikverein Ґрац, Австрія. Проект проводився у рамках Року культури Австрія – Україна за підтримки Українського Інституту.

Відкрила концерт Кантата “Перший весняний день” Франца Ксавера Моцарта - композитора, педагога, музичного просвітника, сина австрійського музичного генія Вольфганга Амадея, що понад 30 років жив і творив у Львові, ставши ключовою фігурою міжнародних культурних зв’язків України.
Кульмінацією програми стала грандіозна 9-та Симфонія Людвіга ван Бетховена, справжній революційний твір не лише для самого композитора, а й для всього світу музики. У 4-тій частині симфонії прозвучав відомий вірш провідника руху “Буря і натиск” Фрідріха Шиллера «Ода до радості», що від часів хвилі європейського гуманізму і дотепер запалює серця як заклик до об’єднання людства та братерства на землі.
Виконана колективами – культурними абасадорами молодого покоління Незалежної України, ця симфонія набула особливого значення гімну свободи розвитку молоді та всеєвропейського культурного єднання.

Program

Ф.К. Моцарт Кантата для солістів, хору та оркестру “Перший весняний день”
Л. ван Бетховен Симфонія №9 d-moll, Op.125

Gallery